Lexmark Return Programme 16.2K | CX735 | Toner cartridge | Yellow
- TootjadLexmark
- Mudel: 81C2XY0
- Saadavus: 3
-
440€
Lexmark Return Programme 16.2K | CX735 | Toner cartridge | Yellow
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 90.5 mm |
| Gross height (mm) | 185.00 mm |
| Gross weight | 0.64 kg |
| Gross width (mm) | 117.00 mm |
| Leheküljetootlus | 16200 lk |
| Net weight | 0.54 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 882 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Printimisvärvid | Yellow |
| Producer | Lexmark |
| Producer product family | Return Programme 16.2K |
| Producer product name | CX735 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Tüüp | Toner cartridge |
| Ühilduvad tooted | Lexmark CX735adse |
| Volume (m3) | 0.0019588725 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lexmark return programme 162k cx735 toner cartridge yellow, 81c2xy0, lexmark, tindid ja toonerid

